Gersi István lü. főellenőr: Légi fényképészet. Bp., 1925. Madách Könyvkiadó Vállalat. 160p. számos illusztrációval. + hozzákötve: UŐ: Függelék a légi fényképészethez. Bp., 1935. Madách. 79p. Számos illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben. Rendkívül ritka!
Sághelyi Lajos: A magyar üvegesipar története. Bp., 1938, Budapesti Üvegesek, Üvegcsiszolók, Üvegedzők és Üvegvésők, Üveghajlítók, Üvegfoncsorozók, Üvegforrasztók, Üveg-, Porcellán- és Fayancefestők, Mozaikművesek és Tükörkészítők Ipartestülete,(Otthon-ny.,) 509+1 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, de belül egyébként jó állapot...
Dr. Möller Károly: Az építőanyagok gyakorlati kézikönyve I-II. kötet. Pécs, 1929-1930, Dunántúl Egyetemi Nyomdája. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Számos korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Márkus Tivadar erdőmérnök (Szarvasháza) névbejegyzésével, és névbélyegzőjével. Jó állapotban.
Némethy József: A kőmüves-mesterség. Gyakorlati kézikönyv. Kőművesek, munkavezetők, vállalkozók főleg a kőműves-mesteri vizsgára készülő segédek és gyakornokok számára. Zilah, 1906, Seres Samu, XIV+2+535+1 p.. Második, javított és bővített kiadás. Szövegközti illusztrációkkal, ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, tulajdonosi névbélyegzővel, néhány foltos lappal.
Lerwal, J. W.: Flugtechnische Studien als Beitrag zur modernen Flugtechnik. Bécs, 1902, Spielhagen & Schurich. Német nyelven. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban. / In German, slightly worn half-linen binding
Rejtő Sándor A papiros tartósságának megállapítása. 52 darab, a szöveg közé nyomott ábrával. Bp. 1891. Pesti ny. 96 l. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy szennylap hiánnyal, jó állapotban.
Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme Műhelyi és magánhasználatra, valamint továbbképzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.
Magyar Ferenc: A négy és kétütemű, kerekes és lánctalpas traktorok ismertetése, kezelése és javítása. Szeged, 1944, Szeged Uj Nemzedék Lapvállalat Rt. Kiadói papírkötés.