10 000 HUF
Dr. Möller Károly: Az építőanyagok gyakorlati kézikönyve I-II. kötet. Pécs, 1929-1930, Dunántúl Egyetemi Nyomdája. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Számos korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Márkus Tivadar erdőmérnök (Szarvasháza) névbejegyzésével, és névbélyegzőjével. Jó állapotban.