15001.
28. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Emlékirat a Selmecz-Bélabánya sz. k. város törvényhatósága által az 1898. április hó 11-én, az 1848-as korszakot alkotó törvények szentesítése napjának 50. évfordulója alkalmából megtartott ünnepi díszközgyűlésről. Selmecbánya, 1898, Joerges Á. özvegye és fia. Tomasovszky Imre (1871-1946) erdész tulajdonosi bejegyzésével. Félvászon kötésben, zsírpapír védőborítóval, jó állapotban.