15023.
28. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
Kepes Tibor-Zsadányi Oszkár: Pécsi családfák. Pécs, 1933, László-Nyomda, 86 p.+35 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borÃtóval, kissé foltos lapélekkel, 32-33. oldalnál laza fűzéssel, a hátsó szennylap és elÅ‘zéklap összeragadt. Számozott (120/50.) példány. Kepes Tibor és Zsadányi Oszkár riportjai, 70 karikatúrával illusztrálva.