15006.
28. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Nógrád és Hont Vármegye. Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVI. Sajtó alá rendezte: Dr. Ladányi Miksa. Budapest, 1934, A Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.