15012.
28. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
15 000 HUF
13
gróf Forgách Sándor: Kirándulás Afrikába. Sebastiani Pálnak dedikálva. Pest, 1871. Sártori Károly. Fűzve, kiadói papírborítékban, korabeli aranyozott gerincű egészvászon védőborítóban, Jó állapotban. 85p. Árverésen még nem szerepelt!