11092. 28. Closed major auction Ceramics
48 000 HUF
20
0 HUF
Gorka Géza (1895-1971): Art deco ülő női figura könyvtámasz. Repesztett mázas kerámia, jelzett (Nográdverőce) kopás nyomokkal, m:16,5 cm, h:11 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván