11131. 28. Closed major auction Chinaware / Porcelain
20 000 HUF
0 HUF
1894 Kossuth Lajos (1802-1894) emlékére készített porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, több felirattal, kopott aranyozás, csorba és lepattanás nélkül, m:9,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván