cca 1880 Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), hibátlan, d:33,5 cm / cca 1880 Zsolnay plate with floral motifs, handpainted faience, with hallmark (TJM), in flawless condition, d: 33,5 cm
cca 1880 Zsolnay levesestál és alátétje, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:676, hibátlan, levesestál: 32×22 cm m:21 cm, alátét:35×27 cm
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, sárkányos jardiniere, kézzel festett, aranyozott áttört porcelánfajansz, jelzett "Fischer I. Budapest", hibátlan, 38×17 cm, m:20 cm
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkorsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
Herendi Paon de Peking mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m:19 cm / Herendi Pao de Peking vase, handpainted, with antique hallmark, h:19 cm
Herendi kínai kapuőrző oroszlán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 15 cm / Herend Chinese guardian lion ("Foo dog"), handpainted, with hallmark, in its original case, m: 15 cm