30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
cca 1850 Kiel. Litográfia, papír, metsző: W.Saxesen, kiadó: Baerentzen, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 23 x 33,5 cm.