12075.
28. Closed major auction
Maps
20 000 HUF
cca 1857-1858 Karte des Zaláer Comitats sammt der statistischen Tabelle. Zala vármegye térképe statisztikai táblázattal. Wien, é.n., Oberheimer. Korabeli kissé kopottas állapotú dúsan aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, a hajtás mentén szakadással, gyűrődéssel, színes litografált térkép, kihajtható statisztikai táblázattal, magyar és német nyelven, 56x57 cm. I. Ferenc József zalai látogatására kiadott térkép, az útvonal megjelölésével.