10009. 28. Closed major auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×24,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván