10029. 28. Closed major auction Paintings and graphics
80 000 HUF
15
0 HUF
Kernstok József (1841-1916): Bornyitó férfi. Olaj, fémlemez, festék lepattanásokkal, festékhiánnyal, jelzett, 27×20,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván