10067. 28. Closed major auction Paintings and graphics
16 000 HUF
18
0 HUF
Szabó Vladimír (1905-1991): Olasz város. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván