10082. 28. Closed major auction Paintings and graphics
320 000 HUF
0 HUF
XVIII. század végi orosz ikon: Betegségek elhárítója. ( Szűz Mária a kis Jézussal). Tojástempera, vászon-fatábla, restaurált, több helyen kopott, fénymásolt orosz és magyar leírással, 36×31 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor