1857 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. Szerk. Vajda János. 1. évf. 1-25. szám. Január 8 - június 28. (első félév). Pest, 1857. Heckenast. 400 l. Divatkép metszetek nélkül, 5 db szabásminta rajz melléklettel. Korabeli, kopott félvászon kötésben.
1861 Ördög naplója. Élc és gúnyoros heti közlöny. Szerk.: Lauka Gusztáv. 1861. április 12., I. évf. 2. szám. Pest, Engel és Mandelló, az első lap szakadt, Nemzeti Kör pecsétjével, címeres szignettával, 9-16 p. Rövid életű humoros élclap, rajzokkal, megjelent 1861. március 29.-től június 28-ig, összesen 13 szám.
1870 A Magyar Ifjuság Lapja. I. évf. 4. sz., 1870. április 15. Szerk.: Hoffmann Mór. Nagykanizsán, Fischel Fülöp-ny., korabeli reklámokkal, díszes címlappal, 37-50 p. Hoffmann Mór (1843-1915) által szerkesztett rövid életű, 1870-1871 között megjelent Nagykanizsai folyóirat.
1874 Közlemények az állat- és növényhonosítás és nemesítés köréből. Szerk.: Serák Károly. 1874. december 15. (1. évf. 1. szám.) mutatványszám. Bp., Fanda és Frohna, 8 p.
1876 A Hon. Politikai és Közgazdasági Napilap. XIV. évf. 26. sz.,1876. február 2. Szerk.: Jókai Mór. Bp., Athenaeum-ny., korabeli reklámokkal, 4 sztl. lev. A Hon 1863-1882 között jelent meg, alapítója és főszerkesztője megszűnésig Jókai Mór volt. A kor egyik legjelentősebb hírlapja volt. Deák Ferenc (1803-1876. január 28.) temetése előtti száma (1876. február 3.), benne Jókai Mór írásával Deák F...
1882-1883 Vegyes Borsod megyei lapok, 2 db: 1882 Borsodmegyei Lapok. Társadalmi és közgazdasági közlöny. A Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara hivatalos közlönye, II. évf. 100 sz.,1882. december 16. Miskolc, Özv. Sátoryné-Mercse Sándor-ny., korabeli reklámokkal, jó állapotban, 4 sztl. lev. 1883 Borsod. Miskolc Értesítő. Társadalmi érdekeket képviselő vegyes tartalmú hetilap és Borsodmegye hivat...
1882-1883 Vegyes felvidéki lapok, 4 db: 1882 Eperjesi Lapok. Sárosmegye s városainak társadalmi s gazdasági érdekeit képviselő hetilap. Az eperjesi "Széchényi-kör" és a "sárosmegyei gazdasági egyesület" közlönye. VII. évf. 1. sz., 1882. január 7. (Szerk.: Kiss Géza.) Kassa, Scharf F. János-ny., korabeli reklámokkal, kis szakadásokkal, egyébként jó állapotban, 6 sztl. lev. Eperjesi Lapok 1876-19...
1882 Kunfélegyházai Híradó. Gazdászati, ipar, kereskedelmi, tanügyi és szépirodalmi hetilap. I. évf. 1. sz. 1882. április 23. Szerk.: Honthy László. Szolnok, Bakos István-ny., korabeli reklámokkal, jó állapotban, 4 sztl. lev.
1882 Körmendi Híradó. Ismeretterjesztő, társadalmi és szépirodalmi hetilap. II. évf. 14. sz., 1882. április 2. Szerk: Diskay Kálmán. Körmend, Kopper M.-ny., korabeli reklámokkal, az egyik lap széle szakadozott, 5 sztl. lev. 1881-1882 között, Körmenden megjelent hetilap.