12286. 28. Closed major auction Periodicals
8 000 HUF
0 HUF
1880 a Regényvilág irodalmi folyóirat 1. évf. lapszámai, egybekötve (Bp., 1881, Révai), kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor