1936 Olympia Zeitung. Olympische Spiele 1936. Offizielles Organ Der XI. Olympischen Spiele. Juli 1936. Nr. 14. Papírkötés, rengeteg fotóval, német nyelven. /Paperbinding, with lot of photos, in German language.
1936 Olympia Zeitung. Olympische Spiele 1936. Offizielles Organ Der XI. Olympischen Spiele. März 1936. Nr. 10. Papírkötés, rengeteg fotóval, német nyelven. /Paperbinding, with lot of photos, in German language.
1936 Olympia Zeitung. Olympische Spiele 1936. Offizielles Organ Der XI. Olympischen Spiele. Juli 1936. Nr. 2. Papírkötés, rengeteg fotóval, német nyelven. /Paperbinding, with lot of photos, in German language.
1936 Olympia Zeitung. Olympische Spiele 1936. Offizielles Organ Der XI. Olympischen Spiele. August 1936. Nr. 15. Papírkötés, rengeteg fotóval, német nyelven. /Paperbinding, with lot of photos, in German language.
1938 Az ország útja. Állam és nemzetpolitikai folyóirat. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. 1938. január-december, 1-12. számok.(7-8. dupla szám.) Második, teljes évfolyam. Bp., Deák Ferenc Társaság. Papírkötés, kissé foltos, kissé szakadozott borítókkal, egy szám kijár a borítóból, de a könyvtest egyben van, Udvardi és Básthi dr. Udvardy Jenő (1880-1941) jogász, kormányfőtanácos, zalaeg...
1934 Szent György képes sportlap. X évf. 1. -24. szám. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Javított gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, egy-két helyen tollas névbejegyzéssel, bejegyzéssel és aláhúzással, 207.-208. és a 237-238. oldal javított, néhol kissé foltos lapokkal. Erdei István Mezőhegyes 1950 Méntelep (Mezőhegyesi Ménesbirtok) bejegyzésekkel./ Saint George Sport Newspaper...