12348.
28. Closed major auction
Poster
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
1936 "Egy nap a szabadban" Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat party's poster, restored, 94,5x62 cm