120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Peter Tereszczuk (1875-1963) Figurális aranyozott bronz asztali toll- és tintatartó, Anya kisgyermekével, Két üvegbetéttel. Egyik pótolt, másikon lepattanás. Jelzett bécsi bronz munka, Artur Rubinstein öntőjegyével. / Peter Tereszczuk (1875-1963): Figural bronze pen holder. Signed. With 2 glass trays. One is added, the other has a crack. 28x22 cm