Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "Gombocz Zoltán 1877-1935 / Az Eötvös Collegium volt tagjainak Szövetsége in memoriam - Magna Hungaria" kétoldalas Br emlékérem (185,32g/70,5mm) T:1 kis patina / Hungary 1935. "Zoltán Gombocz 1877-1935 / Alliance of the former members of the Eötvös Collegium in memoriam - Magna Hungaria" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (185,32g/70,5mm) C:UNC small patina
Madarassy Walter (1909-1994) 1942. "Dr. Vitéz József Ferenc Királyi Herceg / Örökös elnökének hálája jeléül az Országos Magyar Iparművészeti Társulat 1927-1942" öntött, egyoldalas Br érem. (170g/75mm) T:1- R! / Hungary 1942. "Dr. Vitéz József Ferenc Királyi Herceg / Örökös elnökének hálája jeléül az Országos Magyar Iparművészeti Társulat 1927-1942" cast, one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (170g/75mm) C:AU Rare!
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére" kétoldalas öntött Br plakett (385,45g/89mm) T:2 kis patina / Hungary 1973. "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth" double-sided cast Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (385,45g/89mm) C:XF small patina
Madarassy Walter (1909-1994) 1997. "Európai Tudományos és Művészeti Akadémia - Őszi ülés 1997. november 7-8." kétoldalas Br plakett (779g/98mm) T:2
/ Hungary 1997. "European Academy of Sciences and Arts (Academia Scientiarum et Artium Europaea) - Plenum of Autumn, 7-8 November, 1997" Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (779g/98mm) C:XF
Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." Br emlékplakett eredeti dísztokban (144g/57x79mm) T:2 /
Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." Br commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (144g/57x79mm) C:XF
HP 3539.
Idősebb Pál Mihály (1911-1971) DN Egyoldalas bronz plakett, férfi alak mellett angyalok (1648g/187mm) T:2 /
Hungary ND "One sided Br plaque, man with angelic figures. Sign.: Mihály Pál the elder (1648g/187mm) T:2
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Mathias Rex Hungariae" préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán "LUDWIG ÉREMVERŐ" gyártói matricával (386g/78x61mm) T:2 /
Hungary ND "Mathias Rex Hungariae" Cu plaque on marble base with "LUDWIG ÉREMVERŐ" manufacturers sticker on back. Sign.: Pál Pátzay (386g/78x61mm) C:XF
Reményi József (1887-1977) 1934. "Országos Magyar Dalosszövetség Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (A magyarországi énekkoncert emlékére)" ezüstözött Br emlékérem, Reményi jelölés nélkül! (191,55g/80mm) T:2 / Hungary 1934. "Hungarian National Singing Association Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (In commemoration of the Hungarian Singer Concert)" silver plated Br medallion, without Reményi mark (191,55g/80mm) C:XF
Rónay Kázmér (1883-) ~1930-1940. "A Szent István Gimnázium kitűnő tanulójának" Br emlékérem (64,11g/51mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "For the exceptional student of the St. Stephens Grammar School" Br commemorative medallion. Sign.: Kázmér Rónay (64,11g/51mm) C:AU
Anton Scharff (1845-1930) 1910. "Az Országos Iparegyesülettől" jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán gravírozással, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel, tokban (44,82g/55mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1910. "From the National Industry Association" Ag commemorative medallion without hallmark, engraved on reverse, with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark, in case. Sign.: Anton Scharff (44,82g/55mm) C:AU,XF edge error