1899. "Ferenc József / A kertészet és gyümölcsészet terén szerzett érdem elismeréseül - Gróf Berchtold Richárd - 1899" Br díjérem gravírozással (103,86g/62mm) T:2 ph. /
Hungary 1899. "Franz Joseph / Award for recognition in horticulture - Count Richárd Berchtold - 1899" Br award medal, engraved (103,86g/62mm) C:XF edge error
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (52,9g/50mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I" Br commemorative medallion. Sign: Neuberger / Hartig (52,9g/50mm) C:XF small patina
~1928. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas Br plakett, két csavarral képkeretbe rögzítve, gravírozva "1926 VIII 20 - Vegyes páros II. díj" (117x162mm) T:2 / Hungary ~1928. "Sports and Fencing Association of Hódmezővásárhley - Tennis Faculty 1888-1928" one-sided Br plaque, fastened to a frame with two screws, engraved "1926 VIII 20 - Mixed pair 2nd place" (117x162mm) C:XF
1934. "A Magyar Királyi Posta Üzemi Tisztviselők Országos Egyesületének Örökös Vándordíja - Postás S.E. 1934" Br emlékplakett. Szign.: Böjthe Gábor (80,8g/54x79mm) T:2 /
Hungary 1934. "Royal Hungarian Postal Sports Club Award 1934" Br commemorative plaque. Sign.: Gábor Böjthe (80,8g/54x79mm) C:XF
1983. "Budapesti városszépítő Egyesület 1983" Br plakett, fel nem használt díjplakett terve (282g/75x99mm) T:2 /
Hungary 1983. "Budapest City Beautification Assocation" Br plaque, not used award plaque trial (282g/75x99mm) C:XF
1990. "Cházár András / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990" kétoldalas Br öntőminta (255,88g/93mm) T:1- / Hungary 1990. "Cházár András / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990" double-sided Br casting form (255,88g/93mm) T:AU