30 000 HUF
Zsolnay kakas csipegető tyúkkal, kézzel festett mázas porcelánfajansz, jelzett (körpecsét és Mack Lajos), restaurált, m: 11 cm / Zsolnay rooster with hen, handpainted faience, with hallmark (Lajos Mack), restorated, m: 11 cm