11115. 29. Closed major auction Chinaware / Porcelain
12 000 HUF
0 HUF
cca 1900 Hollóházi virágos tál magyar kiscímerrel, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopásokkal, lepattanásokkal, d: 23 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván