10103. 29. Closed major auction Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
16
0 HUF
1932 Kaesz Gyula (1897-1967): Boldog Új esztendőt kíván Kaesz Gyula, art deco. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, kis szakadással, 10x13 cm.
Photo of the item taken by : adamek_réka