110 000 HUF
284,97 EUR, 314,29 USD
cca 1910 Moser Karlsbad fújt ametisztszínű váza, palástján savmaratott és políraranyozott mitológiai jelenettel, csiszolt, kopott aranyozás, apró karcolásokkal, jelzett, m:28,5 cm, d:19 cm / cca 1910 Moser Karlsbad blown glass vase with mythological scene, with minor signs of use, with hallmark, h: 28,5 cm, d: 19 cm