Fortuna, azaz: szerentsének, avagy szerentsétlenségnek kereke, melyet mostan újabban, az abban mulatozóknak kedvekért ötötszer nyomatásába adatott. Budán, 1790. Nyomda nélk. 86. p. (hiányos, egy-levél hiányzik), benne 36 egészoldalas és 12 szövegközti fametszetes illusztráció. XIX. századi vaknyomott egészbőr kötésben. A címlapon Kassa várának 1707-ben készült fametszetű képével. A Komáromból Pest...
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
1834 Nemzeti Társalkodó 1834. II. félév. Július -December, 1-26 szám. [Fél évfolyam] Kolozsvár, 1834, Erdélyi Híradó, 2+418 p. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó lap részben szakadt, a hátsó szennylapon ceruzás rajzzal,
1842 Erdélyi kalendárium 1842-ik esztendőre. Új és Ó kalendráiom krisztus urunk születése után 1842-dik 365 napokból álló közönséges esztendőre, mely Erdélyre, Magyarországra és más tartományokra alkalmaztatott. I. A tizenkét hónapok. II. Toldalék: 1. Az 1842-ik közönséges évbeli kalendáriumhoz. 2. Erdélyben, és Magyarország' nevezetesebb várossaiban esni szokott vásárok hónaponként 1842-dik e...
1889 Pikáns naptár az 1889. évre. Szerk.: Satanello [Márkus József]. Bp., 1889, Magyar Figaro. Számos illusztrációval, félvászon kötésben, jó állapotban.
1894 Budapest Székesfőváros Törvényhatóságának Kossuth Lajos elhunyta felett érzett fájdalmát, s a főváros körül szerzett halhatatlan érdemeit megörökítő okirat. Bp.,1894, Pesti Könyvnyomda Rt., 12 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Kovács Dezső - Egy hordó jó vicz! Nevessünk. Adoma-gyüjtemény a mulatni vágyó közönségnek. Gyűjtötte Kovács Dezső. Budapest, [1894?]. Bálint Lajos kiadása (Méhner Vilmos kiadása - Kálmán M. és Társa ny.) 32 p. (Magyar nép-könyvtár. 1. sz.) Fűzve, kiadói kőnyomatú papírborítóban. Egy két apró beszakadással