11740.
29. Closed major auction
Scout
3 000 HUF
11
Hermann GyÅ‘zÅ‘(szerk.): A koppenhágai Jamboree 1924. A magyar cserkészcsapat részletes munkája. Bp., 1924, Magyar Versenycsapat. KésÅ‘bbi félvászon kötéssel, ráragasztott borÃtólappal, kopottas állapotban.