12 000 HUF
9
Bálint Zoltán: Az ezredéves kiállÃtás architektúrája. A kiállÃtás igazgatóságának, a Magy. Mérnök- és ÉpÃtész-Egyletnek, valamint a kiállÃtási épÃtkezéseknél közreműködött épÃtészeknek támogatásával kiadja és magyarázó szöveggel ellátta Bálint Zoltán épÃtész. Alpár Ignác elÅ‘szavával. Bécs, 1897, Schroll Antal és Tsa műkiadása, (Reisser Ch. és Werthner M.-ny.),1 t. (kiállÃtás helyszÃnrajza)+47+1 p.+35 t. (a kiállÃtás épületeinek fényképei és fametszetű rajzai.) Egyetlen kiadás. Kiadói dÃszesen aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, kijáró elülsÅ‘ szennylappal, a 17-es táblán szakadással (a kép érintetlen), a 35-ös tábla szélén kis hiánnyal (a kép érintetlen) és a hátsó szennylap szélén kis hiánnyal.