Menyhárt László: Szász Endre. Bp.,1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szász Endre (1926-2003) tollrajza és dedikációja a könyv belső címlapján.
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. 1957. Az előszót írta: Borsos Miklósné Kéry Ilona Gabriella. Bp.,1957, Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt, dátumozott (1957.)
Radisics Jenő: Az Országos Ráth György Múzeum kalauza. Bp.,1906, Országos Magyar Iparművészeti Múzeum,(Franklin-Társulat-ny.), 1 t.(címkép, lapszámozáson belül (Ráth György portréja, Vadász Miklós rézkarca)+ 21 t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Ráth György (1828-1905) Iparművészeti Múzeum első főigazgatója, műgyűjtő. jogász, jogi és művészettörténeti író....
Szepesi Művészek a XIX-XX. században. A Szepesi Szövetség Képzőművészeinek kiállítása a Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület termeiben. 1937. március 11-29. Bp.,1937,Szepesi Szövetség,( Ifj. Keller Ernő-ny.), 17 sztl. lev.+25 t. Kiadói zsínorfűzésű papírkötésben, a borító két oldalán Meinl Kávé címkékkel. Benne a fővédnökök, védnökök, és a Szepesi Szövetség tisztikarának, és a Nemzeti Szalon Művésze...
Lajos Kassák Retrospective Exhibiton. April-May, 1984. New York, 1984, Paul Kövesdy Gallery, 39 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. Paul Kövesdy, John E. Bowlt, Dr. Eva Körner. Kassák Lajos 1984-es New York-i kiállításának katalógusa. Paul Kövesdy (1923-1917) nemzetközi műkereskedő, művészeti író, elévülhetetlen érdemeket szerzett a magyar avantgárd festők nyugaton való elismertetésében. / Pape...