15200.
30. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
5 000 HUF
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. Bp.,1930, Szerzői kiadás,(Otthon-ny.),363 p. Harmadik Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.