10 000 HUF
Gyalay Mihály: Magyar igazgatástörténeti helységnévlexikon I-II. A magyar honfoglalás tizenegy évszázados jubileumára helyreállÃtott teljes szövegű, a Mohács elÅ‘tti adatokkal kiegészÃtett, s a mindenkori fÅ‘hatalmak és azok területi igazgatási változásaihoz alkalmazkodó második kiadás. I-II. kötet [+ térképkötet]. Budapest, 1997. [Egeler Kft.] 483 p.; 485-1452 + [3] p.; 61 térképvázlat. A két szövegkötet egységes, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a térképkötet fűzve, szÃnes kiadói papÃrkötésben