12 000 HUF
Ladvocat, [Jean Baptiste]: Uj historiai dictionarium. mellyben régi patriarcháknak, tsászároknak, királyoknak, fejedelmeknek, hadi-vezéreknek, vitézeknek, pogány isteneknek,...egy szóval minden féle tudományban, mesterségben, állapatban, híres embereknek, életek, írásaik, munkáik le-írattatnak. Magyar nyelvre ki-bocsátotta Mindszenti Sámuel. I. (A-I.) - II. (K-Z.) darab. [Ladvocat: Historiai dictionariuma. VII-VIII. kötet.] (Egy kötetben.) Pozsony, 1808-1809, Wéber Simon-ny., 8+287+1+4+332 p. Korabeli kopottas félbőr-kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.