3 600 HUF
Veszprémi regeszták. (1301-1387.) Összeállította: Kumorovitz L. Bernát. Szerk.: Székely György. Magyar Országos Levéltár Kiadványai II. Forráskiadványok. 2. Bp.,1953, MTA, 395 p.+ 5 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel. Megjelent 500 példányban. Ritka!