6 000 HUF
18
[Herényi Gothard Sándor- ifj. Breitfeld Dezső: Fegyver- és lőtechnikai tanácsadó. Szombathely, 1925, Diana Fegyver-Atelier, (Gábriel Ágoston utóda-ny.),] 3-82+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, címlaphiánnyal. Ritka!