16 000 HUF
A Felvidék és Kárpátalja hadtörténete. 1914-1918. Vitéz uzsoki Báró Szurmay Sándor bevezetÅ‘ soraival. Szerk.: De Sgardelli Caesar. Bp.,(1940), Athenaeum, 1 t. (Horthy Miklós szÃnes portréja, cÃmkép)+441 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. A 381-441. oldal között a tisztek és tisztjelöltek fekete-fehér fotóival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó borÃtó kopott.