5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
K. W. Hamler's kurzgefaßte Mythologie oder Lehre von den fabelhaften Göttern, Halbgöttern und Helden des Alterthums. Wien-Prag, 1821, G. Haas, 436 p.+1 t. (rézmetszetekkel.) Negyedik kiadás. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, a címképen hiánnyal, egy tábla hiányzik, foltos./Leather-binding, with worn cover, damaged, repaired spine, with damaged title picture, one illustration lost, in German language.