5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Csiky Gergely: Az ellenállhatatlan. Vigjáték három felvonásban. [Temesvár], 1878. [Csanád-Egyházmegyei könyvsajtó.] 156 + [1] p. Egyetlen kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben.