3 000 HUF
Darvas József: Elindult Szeptemberben. Bp.,1940, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Első kiadás. A szerző által aláírt, dátumozva, (Sepsiszentgyörgy, 1942. VI. 12.)