20 000 HUF
Kassák Lajos: Egy ember élete. Önéletrajz. I-II. rész. 1-8. kötet. (3 kötetbe kötve). 1.: Gyermekkor. 2.: Kamaszévek. 3. Csavargások. 4.: Vergődés. 5.: Kifejlődés. 6.: Háború. 7.: Károlyi forradalom. 8.: Kommün. A borító Végh Gusztáv munkája. (Bp.,1928-1932-1934), Dante-Pantheon, (Bíró Miklós-Pátria-Tolnai-ny.), 192+227+202+233+221+237+228+231 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. és III. kötet kötése megerősített, az I. és a II. kötetben névbejegyzésekkel. Az utolsó kötet (a két utolsó mű) a későbbi kiadásokban nem jelent meg, ritka!