15435. 30. Closed major auction Books: Other rarities
3 600 HUF
0 HUF
Lukács Pál: Dunántuli kis magyar. Pest, 1843, Eggenberger, 108 p.+ 3 t. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítósarkokkal, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor