10 000 HUF
Wallace, Lewis: Ben-Húr I-II. Szeged, 1894, A fordító kiadása (Bába Sándor Könyvnyomdája), 1 t. (szerzői arckép) + 2 p. + 352 p.; 346 p. Első, magyar nyelvű kiadás. Angolból fordította Szekrényi Lajos glokoni rk. lelkész. a Szt.-István-társulat tudom. és irod. osztályának r. tagja. Aranyozott, festett Gottermayer féle egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. Jó példányok