15293.
30. Closed major auction
Books: Railways, locomotives
5 000 HUF
Falkusfalvi Lacsny Árpád: A vasúti motoros járművek. Bp.,1928, Lacsny Árpád és Gépforgalmi és Kisvasúti Rt., (Franklin-ny.), 139 p. Számos szövegközti ábrával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.