5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
A Tiszáninneni Ref. Egyházkerület érvényben lévő szabályrendeletei és elvi jelentőségű határozatai. Összeállította: Dr. Finkey Ferenc. Sárospatak, 1913, Dani és Fischer, XVI+366 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés.