7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Ackermann Péter: Bibliai régiségtan - -, egykori bécsi egyetemi tanár kiadványa után latin eredetiből szabadon magyarította Ifj. Gebé Andor. A szerző dedikálásával! Eger, 1889. Érseki Lyceum Könyvny. 483 l. 1 térképmell. (kihajtható, nagyméretű lith. színes Bibliai Térkép, rajzolta Rosznáky Gyula.) Korabeli, kissé laza aranyozott egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel. Jó példány.