Bors Kálmán: Az autó. Műszaki soffőrképző tankönyv nyilvános és magánhasználatra. Kassa, 1930, "Athenaeum" Kassai Könyvnyomda Rt., 433 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációval, közte csehszlovák autókról készült illusztrációkkal. Korabeli csehszlovák cégek (Pozsony, Kassa, Munkács...stb) magyar nyelvű reklámjaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérül...
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói egészvászon-kötésben. Gerincen kis kopás, egyébként nagyon szép állapotban.
Dr. Lutter Nándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékkel való számolási mód. Tanodai és magánhasználatra. Bp., 1875, Franklin, 64 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos.