15022.
30. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Rudabánya ércbányászata. Szerk.: Pantó Endre, Pantó Gábor, Podányi Tibor, Moser Károly. Bp.,1957, Országos Magyar Bányászatai és Kohászati Egyesület. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papÃr védÅ‘borÃtóban.