1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 / Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon C:XF NMK 534.
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2 zománchiba / Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon C:XF enamel error NMK 533.
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.
1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 739.
1996. "Atlanta '96" zománcozott fém olimpiai jelvény, hátoldalán sorszámmal (26x41mm) T:1- / Hungary 1996. "Atlanta '96" enamelled metal olympic badge with serial number on reverse (26x41mm) C:AU
~1930. "Karcagi Nagykun Református Gimnázium" zománcozott jelvény (35x49mm) T:2 zománc kopás / Hungary ~1930. Karcagi Nagykun Református Gimnázium" enamelled metal badge of Nagykun Calvinist High School of Karcag (35x49mm) C:XF enamel worn
Ausztria ~1900. Aranyozott és részben zománcozott jelvény osztrák császári koronával és kétfejű sassal (17x29mm) T:2 / Austria ~1900. Gold plated and partially enamelled badge with the Imperial Crown of Austria and the double-headed eagle (17x29mm) C:XF
Lettország 1924. "Három Csillag Érdemrend középkereszt?" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, nem saját nyakszalaggal. "F.M." gyártói jelzéssel és "875" ezüstjelzéssel (45x70mm) T:2 / Latvia 1924. "Order of the Three Stars Commander Cross?" gold plated, enamelled and hallmarked Ag decoration with not original ribbon. Also with "F.M." makers mark and "875" hallmark (45x70mm) C:XF