30262.
30. Closed major auction
Hungarian commemorative medals and plaques
36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1961. "Éremtani Társulat 1901-61 / Régi pénz - Gyűjtőnek eml." kétféle ötvözet és Br emlékérem pár, peremükön sorszámmal (94,39g és 78,09g/~47-50mm) T:2 patina / Hungary 1961. "Éremtani Társulat 1901-61 / Régi pénz - Gyűjtőnek eml. (Numismatic Society - Memory for collectors)" alloy and Br commemorative medals, both numbered on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (94,39g és 78,09g/~47-50mm) C:XF patina