30314.
30. Closed major auction
Hungarian commemorative medals and plaques
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Szántó Gergely (1886-1962) 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete" Br plakett (141,09g/80mm) T:2- hátoldalán matricák, patina / Hungary 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete (Bertalan Székely 1835-1910 - Trade Union of Pedagogues)" Br plaque. Sign.: Gergely Szántó (141,09g/80mm) C:VF stickers on back, patina